Techlife x7 początki

Zero 10X

Zamówiona hulajnoga elektryczna Techlife X7? Zastanawiasz się jak zacząć przygodę? Przygotowaliśmy krótki artykuł!

Unboxing, czyli wyciągamy naszego potwora!

W końcu przyszedł do nas kurier z dużą paczką, a na niej grafika naszej ekstremalnej hulajnogi elektrycznej, czyli Techlife X7 (Zero 10X)! W kartonie oprócz X7 znajdziemy instrukcję obsługi w języku polskim, angielskim, zestaw narzędzi oraz najważniejsze, czyli oryginalna ładowarka.

Techlife X7, Zero 10X

Hulajnoga wyciągnięta? Skręcamy wszystko i jedziemy! Hulajnoga elektryczna Techlife X7 (Zero 10X) przychodzi z naładowanym akumulatorem (ponad 60%), dzięki temu możemy po skręceniu m.in. manetki gazu od razu wyruszyć na pierwsze testy.

Pierwsza jazda na hulajnodze

Pewnie przy skręcaniu zauważyliście kilka ciekawych przycisków, lecz nie musicie od razu szukać instrukcji obsługi!

ECO/TURBO – Nasza hulajnoga Zero 10X może jeździć w dwóch trybach, w zależności od naszego zapotrzebowania. Tryb ECO – jak sama nazwa wskazuję, hulajnoga będzie oszczędzała energię i pojedzie do 25 km/h, w trybie TURBO hulajnoga pojedziemy do 65 km/h.
SINGLE/DUAL – Bardzo przydatna funkcja, czyli jazda na jednym lub dwóch silnikach. Nie potrzebujesz szybko jechać? Pojedź na jednym silniku!

Przekręciłem kluczyk i co dalej?

Na początku po przekręceniu naszego kluczyka na stacyjce zobaczymy „dziwne liczby “. Wyświetlane liczby to nic innego jak aktualne napięcie akumulatora, czym dużej jeździmy i rozładowujemy akumulator, napięcie będzie malało. Wiemy już jakie informację wyświetla nam wyświetlacz nad stacyjką pójdźmy dalej! Włączamy/wyłączamy hulajnogę ZERO 10X (Techlife X7) CZERWONYM przyciskiem. Jak już mamy włączoną hulajnogę na głównym wyświetlaczu zobaczymy podstawowe dane takie jak: aktualna prędkość, przebyty dystans, stan naładowania akumulatora oraz informację, czy mamy włączone oświetlenie.

Dużo osób się zastanawia, jak włączyć oświetlenie? Przytrzymujemy przycisk MODE na 3 sekundy i gotowe! Przejdźmy dalej… Do czego służy przycisk mode? W hulajnodze mamy 3 tryby jazdy, które wybieramy w zależności od tego, jak szybko chcemy pojechać. Od 1 do 3 trybu.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top