Techlife X7, like Zero 10X – pierwsze testy

Techlife x7, like zero 10x

Przyszedł czas na wielkie testy jednej z „ekstremalnej” hulajnogi elektrycznej w Europie, czyli Techlife X7.

3.. 2.. 1… Start!

Podczas pierwszych testów hulajnoga elektryczna Techlife X7 nie pokazywała nam pełnej mocy. Wybraliśmy się na krótką wycieczkę po mieście, załączyliśmy jeden silnik elektryczny oraz pierwszy bieg.

Po przejechaniu niecałych 20 km stwierdziliśmy, że ekstremalna hulajnoga elektryczna się nudzi! Od razu włączyliśmy dwa silniki elektryczne oraz trzeci tryb jazdy! I szczerze polecamy! Duża dawka adrenaliny, uśmiech od ucha do ucha i ten wiatr we włosach!

Podsumowanie Techlife X7

Przypomnijmy parametry hulajnogi Techlife X7: Dwa potężne silniki elektryczne schowane w 10-calowych kołach o łącznej mocy 2000W, dodatkowo prędkość maksymalna, jaką nam się udało uzyskać 65 km/h w połączeniu z tarczowymi hamulcami, które bez większych problemów zatrzymają Techlife X7 w miejscu (nawet lepiej niż większość skuterów jedzących po naszym mieście!).

Zasięg? Pojęcie względne! Nam udało się podczas kilku testów różnie przejechać. Jeżeli jedziemy ekonomicznie, zasięg na poziomie 80 km jest bardzo możliwy, jeżeli mamy zamiar po szaleć… zasięg jaki zaoferuje nam hulajnoga, nie będzie taki duży.

Zawieszenie w hulajnodze jest niemal idealne! Regulowane sprężyny zapewniają nam idealne dopasowanie do naszej jazdy, a wysoki prześwit gwarantuję szybką jazdę nawet w ciężkim leśnym terenie. Techlife X7 jako jedna z pierwszych hulajnóg elektrycznych zachwyciła nas swoim wyglądem i pazurem, jaki oferują potężne silniki.

Minusy? Pewnie jak wszystkie pojazdy! Największym naszym zdaniem minusem hulajnogi elektrycznej Techlife X7 jest duża waga (ponad 30 kg) oraz brak możliwości złożenia całej kierownicy w mobilniejsze wymiary, które zagwarantowałby nam wygodniejsze wnoszenie i chowanie hulajnogi np.: do naszego samochodu osobowego.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top